Algemeen Bestuur

Er wordt in het Algemeen Bestuur veel uitgewisseld tussen de secties Jeugd, Kunstrijden, Langebaan, Marathon, Shorttrack en Dagelijks Bestuur. En samen bespreken we voorstellen om NSV als vereniging te verbeteren. Voorstellen in de Algemene Ledenvergadering worden altijd door het Algemeen Bestuur besproken.

Taken en verantwoordelijkheden van leden van Algemeen Bestuur van NSV

Voorzitter (ook Dagelijks Bestuur) - Martijn Boer (sinds 19-11-2019) - voorzitter@nijmeegseschaatsvereniging.nl

Secretaris (ook Dagelijks Bestuur) - Maartje van Spijker (sinds 29-11-2022) - secretaris@nijmeegseschaatsvereniging.nl

Penningmeester (ook Dagelijks Bestuur) - Rob Lith (waarnemend, sinds 29-11-2022) - penningmeester@nijmeegseschaatsvereniging.nl

Algemeen Bestuurslid (ook Dagelijks Bestuur) - Trainingen en Vrijwilligers - Rob Lith (vanaf 29-11-2022) - langebaan@nijmeegseschaatsvereniging.nl

Algemeen Bestuurslid (ook Dagelijks Bestuur) - Beleid - vacature

vertegenwoordiging Ledenadministratie - Susan Verbeeck - ledenadministratie@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. contactpersoon voor leden en niet-leden met vragen over lidmaatschap, training en aanmelding op website
2. contactpersoon Triavium voor toegangscontrole NSV-uren
3. advies aan Dagelijks Bestuur

vertegenwoordiging Communicatie - Tineke Paas (sinds 29-11-2022) - website@nijmeegseschaatsvereniging.nl 
1. coördinatie website
2. coördinatie Nieuwsbrief
3. advies aan Dagelijks Bestuur

Vertrouwenspersoon - Ants Cremers (sinds 19-11-2019) - vertrouwenspersoon@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. contactpersoon voor leden met vragen en klachten over ongewenst gedrag tijdens NSV-uren
2. coördinatie Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)
3. advies aan Dagelijks Bestuur

Coördinator Jeugd recreanten - Christina Sebel (sinds 19-11-2019) - jeugd@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. coördinatie trainingen
2. coördinatie trainers
3. financiële planning en overzicht
4. coördinatie evenementen
5. coördinatie materialen
6. communicatie en promotie
7. advies aan Dagelijks Bestuur

Coördinator Kunstrijden - Annemoon Cooijmans-Robbe (sinds 29-11-2022) - kunstrijden@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. coördinatie trainingen
2. coördinatie trainers
3. financiële planning en overzicht
4. coördinatie evenementen
5. coördinatie materialen
6. communicatie en promotie
7. advies aan Dagelijks Bestuur

Coördinator Langebaan wedstrijd - Anika van Gooswilligen (vanaf 24-11-2020) - langebaanwedstrijd@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. coördinatie trainingen
2. coördinatie trainers
3. financiële planning en overzicht
4. coördinatie evenementen
5. coördinatie materialen
6. communicatie en promotie
7. advies aan Dagelijks Bestuur

Coördinator Langebaan volwassenen recreanten - vacature - waarnemend Martijn Boer (sinds 19-11-2019) - langebaan@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. coördinatie trainingen
2. coördinatie trainers
3. financiële planning en overzicht
4. coördinatie evenementen
5. coördinatie materialen
6. communicatie en promotie
7. advies aan Dagelijks Bestuur

Coördinator Marathon - vacature - waarnemend Martijn Boer (sinds 19-11-2019) - marathon@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. coördinatie trainingen
2. coördinatie trainers
3. financiële planning en overzicht
4. coördinatie evenementen
5. coördinatie materialen
6. communicatie en promotie
7. advies aan Dagelijks Bestuur

Coördinator Shorttrack - Leanne Blok (vanaf 30-11-2021) - shorttrack@nijmeegseschaatsvereniging.nl
1. coördinatie trainingen Shorttrack
2. coördinatie trainers Shorttrack
3. financiële planning en overzicht Shorttrack
4. coördinatie evenementen Shorttrack
5. coördinatie materialen Shorttrack
6. communicatie en promotie Shorttrack
7. advies aan Dagelijks Bestuur

website + nieuws Overzicht